Son Eklenenler

Pro Plan All Size Kısırlaştırılmış Tavuklu Yetişkin Köpek Maması 14 Kg

1.199,90 
Yetişkin ve kilolu köpekler için yaşam kalitelerini arttırmak ve daha sağlıklı ve uzun yaşamalarını desteklemek için kilo kaybı ve kilo alımının önlenmesine yardımcı, düşük kalorili yetişkin köpek maması.

Hills Sensitive Skin Hassas Deri Yapısı için Tavuklu Yetişkin Köpek Maması 14 Kg

1.449,90 
Hills Science Plan Adult Sensitive Skin, deri problemi yaşaması muhtemel yetişkin köpeklerin tüm besin ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiştir. Köpeğinizde ömür boyu sağlık ve canlılık için üstün beslenme sağlar. Hill's Sensitive Skin köpek maması, derinin kurumasını, kaşınmasını ve dökülmesini önlemek için deriyi güçlendiren esansiyel yağ asitleriyle zenginleştirilmiştir.

Hills Small Mini Kuzulu ve Pirinçli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 6 Kg

899,90 
Small & Mini Adult Kuzu Etli ve Pirinçli köpek maması, yaşamlarının en önemli dönemlerini yaşayan Küçük ve Mini ırk köpeklerin benzersiz ihtiyaçları için özel olarak hazırlanmıştır. Farklı çeşitleri tercih edenler için mükemmel kuzu etinin lezzeti ve minik mama tanecik yapısıyla özel olarak üretilmiştir.

Beaphar Super Lekker Köpek Ödül Maması 1 Kg

179,90 
Köpekler için, ihtiyaç duydukları besin maddelerini karşılayacak şekilde formüle edilmiş, sindirimi kolay, lezzetli ödül maması.
  • Tahıl, sığır eti ve sebze içermektedir.
  • Sindirimi kolay ve lezzetlidir.
  • Eğitimlerde ödül amaçlı kullanılmasının yanısıra, zengin içeriği ile beslenmesine de yardımcı olur.

Pro Plan +7 Hindili Kısırlaştırılmış Yaşlı Kedi Maması 3 Kg

659,90 
7 yaş üzeri yetişkin kediler için zengin Hindili içeriğine sahiptir. Uzun ve sağlıklı yaşama destek olur. Renklendirici ve aroma verici içermez.

Pro Plan Senior Somonlu Yaşlı Kedi Maması 3 Kg

659,90 
Original Senior Somonlu tam kuru kedi maması, 7 yaş üzeri yetişkin kedinizin bir öğünde ihtiyacı olan tüm besinsel öğeleri içerirken kedinizin uzun ve sağlıklı yaşamını destekler. 7 yaş üzeri yetişkin kediler için zengin somon içeriğine sahiptir. Uzun ve sağlıklı yaşama destek olur. Renklendirici ve aroma verici içermez.

Cat Chow Kısırlaştırılmış Tavuklu Kedi Maması 15 Kg

1.239,00 
Purina Cat Chow tavuklu kısır kedi maması, doğal prebiyotikler içeren ve dengelenmiş formülü sayesinde kilo kontrolü sağlayan kuru mamadır.

Hills Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,5 Kg

267,00 
Sterilized Cat Young Adult kuru kedi maması, kısırlaştırılmış kedilerin sağlıklı kilosunu korumak için benzersiz bir Kilo Kontrol Formülüne sahiptir. Yüksek kaliteli ve sindirimi kolay malzemelerle üretilmiştir.

Hills Ton Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,5 Kg

277,00 
Kısırlaştırılan kediler için özel olarak geliştirilen Hill's Young Adult Sterilised 6 ay - 7 yaş arası kısır kediler için tam besleyici mamadır.